طرز تهیه ویفر موزی کاکائویی

ویفر موزی کاکائویی یک ویفر بسیار خوشمزه می باشد که به سادگی می توانید در خانه تهیه کنید این ویفر خانگی به هیچ عنوان به سق و یا دندان نمی چسبد.

ویفر موزی کاکائویی

مواد لازم برای ویفر موزی و کاکائویی :

آرد سفید قنادی ۱ لیوان
اسانس موز ۵ قطره پودر کاکائو 1 قاشق غذاخوری
نان ویفر یا نان میکادو ۵ عدد
پودر قند ۱ لیوان
روغن مایع ۱ لیوان

طرز تهیه ویفر موزی و کاکائویی :

آرد را تفت می دهیم تا بوی خامی آن گرفته شود. بعد روغن (من نصف جامد، نصف مایع استفاده کردم) و پودر قند را اضافه کرده و هم می زنیم. این کار را سریع انجام بدهید تا مواد سرد نشود سرد شد دوباره بگذارید روی حرارت و آن را گرم کنید چون سرد باشد لایه های نان بهم نمی چسبد.

در آخر چند قطره اسانس یا پودر کاکائو ریخته و از روی حرارت بر می داریم و مواد را روی نان ها می ریزیم و با لیسک پهن می کنم ( یک لایه نان می گذاریم و دوباره مواد می ریزیم تا نان ها تمام شود.)

من برای اینکه لایه ها خوب بهم بچسبد بعد از اتمام کار یک سینی روی نان می گذارم بعد روی سینی یک جسم سنگین می گذارم تا خوب بهم بچسبند و پرس شوند.

بعد از یک ساعت آماده است و به دلخواه برش می زنیم (اینجانب مواد را دوبرابر کردم و به یکی از آن ها اسانس موز و به دیگری کاکائو زدم.)

ارسال نظر

Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 24
/>
Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 31
/>