زیبایی جنین با رژیم غذایی

زیبایی جنین چیزی است که هر مادری دوست دارد فرزند دلبندش زیبا و دوست داشتنی باشد و ما به شما می گوییم که این امر بسیار آسان و در دسترس می باشد اما ملزم به این است که شما مادر عزیز در رژیم غذایی خود تجدید نظر کنید. در ادامه با رژیم غذایی که منجربه زیبایی جنین شما می شود همراه باشید.

زیبایی جنین

رژیم غذایی که باید برای زیبایی جنین خود رعایت کننید عبارت است از:

شیر زعفرانی:

بسیاری از مادران باردار در طول بارداری از شیر زعفران استفاده میکنند که بهتر است مقدار زعفران آن زیاد نباشد چون در مقادیر بالا باعث افزایش خطر سقط جنین میشود.

شیره نارگیل:

اگر شما دیابت بارداری ندارید و یا حتی مستعد به ابتلا به آن هم نیستید می توانید در برنامه غذایی خود از هسته نارگیل استفاده کنید.

مصرف روزانه شیر:

مادر باردار باید روزانه 2 تا 3 لیوان شیر مصرف کنند مخصوصا در سه ماهه اول بارداری نوشیدن شیر را فراموش نکنید که برای رشد جنین لازم و ضروری است.

مصرف تخم مرغ:

تخم مرغ نیز دارای پروتئین بالاست و بهتر است مادر باردار بصورت مرتب مخصوصا در سه ماهه دوم بارداری مصرف کند .

بادام و گردو :

مادر باردار بهتر است مرتب بادام و گردو خشک شده و یا تازه را در برنامه غذایی خود بگنجاند.

روغن زیتون:

بهتر است مادر باردار روغن مصرفی خود را با زیتون و دانه هسته انگور جایگرین کند.

پرتغال:

این میوه سرشار از ویتامین c است و برای تقویت و کلاژن سازی پوست جنین شما لازم است پس در برنامه غذایی خود از این میوه استفاده کنید.

آناناس:

این میوه سرشار از آهن و ویتامین C می باشد و توصیه میشود آناناس تازه و یا آب آناناس را هفته ای یکبار مصرف کنید.

سیب را فراموش نکنید

سیب این معجزه اللهی شاید بیشترین تاثیر را روی زیبایی و البته سلامتی شما و نوزادتان دارد.

شاید شما نیزبرای زیبایی جنین خود بتوانید به این لیست نه چندان بلند اضافه کنید اما مسئله ای که حائز اهمیت است اگر قصد دارید از مکمل ها و یا ویتامین ها استفاده کنید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

ارسال نظر

Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 24
/>
Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 31
/>