بهبود ویار بارداری

بهبود ویار بارداری شاید کاری غیر ممکن بنظر برسد اما ما به شما می گوییم که اینطور نیست و با چند روش ساده می توانید از دست ویار اذیت کننده رها شوید.

بهبود ویار بارداری

زود غذا بخورید
هنگامی که در تخت خواب هستید چند کلوچه 100 درصد غلات را بخورید و به محض بیدار شدن حتی اگر گرسنه نیستید آن ها را بخورید. معده خالی عامل اصلی تهوع است .

تعادل را حفظ کنید
رژیم غذایی با پروتئین زیاد نظیر مرغ گریل شده و کربوهیدرات کمپلکس نظیر سبزیجات و غلات بخورید. در صورتی که از غذا های پر چرب استفاده کنید، بیشتر رنج خواهید برد.

لیمو برای بهبود ویار بارداری
لیمو را ببرید، آن را بچشید ویا داخل آب آشامیدنی بریزید. بو و مزه آن شما را آرام می کند.اگر احساس تهوع دارید چند قطره لیمو بخورید .

کالری خود را کاهش دهید
در صورتی که نگران جذب عناصر مواد غذایی هستید، سوپ را امتحان کنید ، زیرا به شما کمک می کند تا آب بدن خود را حفظ کنید و برخی کالری های مورد نیاز خود را که از غذای جامد بدست نمی آورید را بدست آورید.

از زنجبیل استفاده کنید
این یک افسانه نیست که ریشه زنجبیل موجب کاهش استرس می شود. زنجبیل در هنگام صبح می تواند تا حدودی تهوع را کاهش دهد.

از زنجبیل استفاده کنید
این یک افسانه نیست که ریشه زنجبیل موجب کاهش استرس می شود. زنجبیل در هنگام صبح می تواند تا حدودی تهوع را کاهش دهد.

سیرابی

شاید شما هم از سیرابی خوشتان نیاید ولی تجربه ثابت کرده حتی خوردن یک تکه کوچک باعث بهبود ویار بارداری میشود.

بهبود سریع ویار بارداری با این معجون معجزه گر

ترکیبات

4 تا 6 تمشک (یا 2 توت فرنگی)
1 قاشق غذاخوری آب لیمو
1 قاشق چایخوری زنجبیل رنده شده
¼ فنجان آب انبه
¼ فنجان آب گریپ فروت
دستورالعمل
تمشک یا توت فرنگی را درون یک لیوان قرار دهید و آب لیمو در آن بریزید. زنجبیل رنده شده، آب انبه، آب گریپ فروت و یخ را اضافه کنید. به هم بزنید واز آن لذت ببرید.

ارسال نظر

Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 24
/>
Warning: Undefined variable $req in /home/honarfa/domains/honarfa.ir/public_html/wp-content/themes/honarfa/comments-form.php on line 31
/>